Vegetable VS Zombies 2

Ücretsiz strateji oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 80.52 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici itli
Oyuncular 90 farklı görevle karşı karşıya kalacaklar ve bahçeyi ve masum genç fideleri korumalılar. Böylece öfkeli zombilerin dalgasından ve ünlü süper yaşlıların yok edilmesinden korunacaklar.

Birçok görev seni bekliyor. birçok farklı görevi saymakla bitmez, biz sana 90 farklı görev diyebiliriz. Amacın bahçeyi ve masum genç fideleri korumak. Bahçeyi ama masum genç fideleri öfkeli zombilerden koruyacaksın. 5 süper canavar var fidelere saldırmak için bekleyen. Ve 12'den fazla düşman. 

Bir süper kahraman haline gelmesine izin verin, ayrıca 3 süper güç destek ünitesi de var 12 farklı yeteneklere sahip 12'den fazla düşman ve 5 süper canavar, sizi savaş meydanında karşılar. 

Oyuncuları bekleyen  90 benzersiz görevle karşı karşıya kalacaklar ve bahçeyi ve masum genç fideleri korumalılar, böylece öfkeli zombilerin dalgasından ve ünlü süper yaşlıların yok edilmesinden korunacaklardır.

Hemen ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz. 

Bu oyunu oynarken çok eğleneceksiniz. Hem de genç fideleri kurtardığınız için mutlu olacaksınız. Genç fidelerin hayatı sizin elinizde unutmayın.

Onları korumak size düşüyor. 

 

 

Vegetable VS Zombies 2 indir